Dzisiaj jest:

Szanowni Rodzice!

Informujemy, iż zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2018/2019 w dniach 18 kwietnia – 23 kwietnia 2019 r. jest

wiosenna przerwa świąteczna.

Na prośbę Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Pabianicach informuję, że od 8 kwietnia 2019r. do odwołania odbędzie się strajk pracowników szkoły.
Od 8 kwietnia 2019r. do odwołania nie odbędą się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
Zgodnie z sugestią Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie (w miarę możliwości) dzieciom opieki w tym czasie.
W przypadku odwołania lub zawieszenia strajku niezwłocznie poinformujemy Państwa za pośrednictwem strony internetowej oraz dziennika elektronicznego.
                                                                                                   Ilona Paszkiewicz, p.o. dyrektor

04.04 Turniej „Trójka Gol”

02.04 Wielkanocne Warsztaty Plastyczne

30.03 Sukces naszego ucznia w zawodach teakwondo