Manicure hybrydowy jest coraz bardziej popularny. Z pewnością zawdzięcza to niezwykłej wytrzymałości i pięknemu wyglądowi. W przeciwieństwie do normalnego lakieru, opisywana hybryda jest bardzo odporna uszkodzenia a także nie odpryskuje. Nasze paznokcie będą wyglądały na zdrowe oraz zadbane i to nawet do dwóch- trzech tyg.. Czym właściwie jest manicure hybrydowy Kraków?

 

Jest to niezwykłe połączenie lakieru do paznokci a także specjalnego żele do wykonywania manicure. Możemy go wykonać w profesjonalnym studiu lub we własnym lokalu mieszkalnego. Natomiast do samodzielnego wykonania hybrydy, konieczny będzie zakup kilku rzeczy, takich jak na przykład baza do hybrydy, jej kolor, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to na pewno wielki koszt, zaś kupione rzeczy wystarczą nam na długo i będziemy w stanie robić sobie we własnym zakresie paznokcie hybrydowe. W momencie kiedy już obeznamy się bardzo dobrze z sposobem robienia hybrydowych paznokci, cały proces będzie zajmował do kilkunastu min.. Czas pracy jest krótki, zaś efekt długi. Zdejmowanie hybrydy nie jest wcale skomplikowane. Wystarczy spiłować wierzchnią warstwę paznokcia, na którym jest hybryda. Następnie zamaczamy wacik w specjalnym płynie , który jest na bazie acetonu, przykładamy do płytki paznokcia, na której to znajduje się lakier a następnie obwijamy folią aluminiową. Po 15 min. powinnaś sprawdzić, czy hybryda schodzi. Jeśli tak jest, delikatnie zdejmujemy lakier pilnikiem albo drewnianym patyczkiem. Jeśli nie, przykładamy znowu wacik na kilka min..

 

Po tym zabiegu, powinno sięużyć odpowiednich odżywek, , które pomagają utrzymać bardzo dobrą formę paznokcia. Warto pamiętać, że jeśli nasze paznokcie są uszkodzone, osłabione lub chore, nie powinniśmy nakładać na nie lakieru hybrydowego, bo może mocniej je zniszczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *