Paznokcie hybrydowe to hit ostatnich sezonów. Najpewniej jeszcze dość długo będzie się utrzymywać. Paznokcie Kraków centrum zdecydowanie góruje nad malowaniem paznokci zwykłym lakierem z powodu długotrwałego krycia oraz szybkie schnięcie. Kilka chwil po pomalowaniu swoich paznokci będziemy mogli oddać się codziennym aktywnościom.

 

Nie jesteśmy zmuszeni czekać w nieskończoność, aż paznokcie wreszcie wyschną, a na koniec i tak zostać z rysą na ślicznym lakierze. Hybrydowe paznokcie są gotowe do użytku zaraz po wyjściu z salonu kosmetycznego/ czy zrobieniu manicure w domu. Ponadto, posiadamy coraz więcej sposobów. Jest wiele marek, jakie posiadają szeroką ofertę produktów przeznaczonych do paznokci hybrydowych.

 

Producenci zaskakują nas odcieniami a dodatkowo różnymi dodatkami: brokatem, drobinkami, pyłkami, lakierami typu cat eye oraz diamencikami czy innymi dodatkami, jakie jest możliwość dawać na paznokcie. Hybrydowy lakier nakłada się sprawnie oraz efektownie, bez trudu utwierdza i już zrobione! Mamy możliwość robić hybrydy zarówno w salonie, jak również w swoim mieszkaniu. Co powinniśmy wybrać? Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, a zależy ci na idealnym efekcie- idź do salonu. Zrób to też wtedy, w momencie kiedy masz chęć na bardziej drobiazgowe dodatki lub lakier, jakiego nie jesteś pewna a nie chcesz go kupować.

 

Dobrym pomysłem jest zakupienie zestawu do robienia manicure w domu. Wymaga to od nas jednakże nakładu pieniężnego oraz cierpliwości. Przeważnie manicure zrobiony w domu trzyma się trochę krócej niż ten wykonany w salonie. Wybór należy do ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *