By zabezpieczyć dom nie potrzeba wiele, przy tym trzeba spełnić wymagania i zachować design, a także ochronę przed słońcem. Wszystko jest w naszych czasach dla nas dostępne, zachowując swój wyjątkowy styl wnętrza. Dobrze jest wybrać żaluzje drewniane, ponieważ to dzięki nim mamy gwarancję, że nasze okna są zabezpieczone, a wystrój wnętrza zachowany i dopasowany również do tynku mieszkania a dodatkowo obiektu mieszkalnego od zewnętrznej strony.

Żaluzje wewnętrzne są najnowszą metodą zabezpieczania wnętrza domów przed ciekawością nieznajomych oraz promieniami słonecznymi. Powinniśmy także rozważyć wewnętrzne żaluzje, które również są wykonane z drewna. Wykonane z naturalnych materiałów, takich jak włókien drewna z lipy i dębu. Rozmiary lamelek projektowane na wymiar danego okna, normalne wynoszą 50 milimetrów. Teraz dostępny najnowocześniejszy system stabilizacji żaluzji, tak zwany PerfectFix, który można ewentualnie dodać do wybranych żaluzji. Aktualnie rolety drewniane są tak sterowane aby zabezpieczyć je przed małymi dziećmi (Child Safety), przez to posiadamy 100% pewność, iż mamy możliwość ustawiać je modalnie, nie martwiąc się, że dzieci będą miały dostęp do mechanizmu.

 

Dostępne są różne sposoby sterowania stronami żaluzji. W chwili obecnej do wyboru są 3 warianty zamocowania żaluzji: we wnęce, na ścianę albo na skrzydle okna. Taśma materiału jest dostępna w przeróżnych kolorach. Do tego ozdobna, dostępna w różnych wariantach rozmiarowych i koloru blenda z drewna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *